چلسی تراک» زیرمجموعه Kahn، تیونر انگلیسی، روی لندروور دیفندر کار می کند و قبلا هم یک محصول این شرکت را در صفحات مجله معرفی کردیم، اما نسخه ای که حالا می بینید تمایز جدی با نسخه قبلی دارد.

«پاگنده» Big Foot تایرهای عظیم ۳۷ اینچی Maxxis Trepador Extreme Off Road دارد که قطعا می تواند از هر باتلاق پر از گلی به سلامت عبور کند. این تایرها دور رینگ های سفید و مشکی پنج پره ۱۶ اینچ هستند که سیلندرهای ترمز داخل آن زرد شده اند.

ارتفاع ماشین برای هماهنگی با این تایرها بالا کشیده شده و این همه تمایز نیست؛ سپر جدید جلو با یک وینچ قدرتمند مجهز شده، لامپ های کوچک جلو ال ای دی روزنما شده اند، کاپوت برجسته هیولا به نمای جلو اضافه شده و باربند بزرگی با دو چراغ اضافی در بالای سقف کار شده است.

در نمای جانبی، گل گیرهای عریض با پیچ به بدنه متصل شده اند و رکاب جدیدی اضافه شده است. در نمای عقب هم گل جمع کن و سپر سادهای کار شده و زاپاس پشت شیشه عقب ماشین قرار گرفته است.

داخل ماشین نقطه تمایز دیگر آن است. چرم آبی با دوخت لوزی الماسه و پارچه چهارخانه کلاسیک انگلیسی روی صندلی های لوکس اسپرت GTB، داشبورد چرم، ساعت چرچیل، فرمان جدید و پدال های آلومینیومی نکات مهم تزیینات اتاق هستند. تمام سقف چرمی شده و دوخت الماسه دارد و صندلی های سه تایی عقب هم لوکس و راحتند.

پاگنده کاملا آماده آفرود است و فقط یک ایراد دارد که آن هم اگزوز است و باید برای بالا آوردن آن فکری کرد.

 

 

 

منبع: هفته نامه ایران خودرو